Wyciskarka Hurom Alpha H-AA
Zdrowie

Wyciskarka do soków – doskonały zakup na jesień

Jesienią mamy do wyboru mnóstwo warzyw i owoców. Przede wszystkim dostępne są polskie jabłka, marchewki, buraki, korzeń pietruszki, gruszki i wiele innych. Słońca coraz mniej, ulubione wiśnie, truskawki i maliny, podobnie jak pomidory, dawno się skończyły. Co zrobić, by zapewnić sobie stałą dawkę naturalnych witamin?

Witaminy w tabletkach, czy w naturalnym soku?

Picie świeżych soków to z pewnością lepsze rozwiązanie niż łykanie suplementów. Oczywiście możesz przyjmować, pod kontrolą lekarza, konkretne witaminy, jak na przykład witaminę D, której, wraz ze zbliżaniem się zimy, mamy coraz mniej. Jednak nic nie zastąpi surowych warzyw i owoców. Jeżeli męczy cię przegryzanie marchewek, jabłka zjesz od święta, bo wolisz te obrane ze skórki, a w gruszce przeszkadzają ci „kamyszki” (sklereidy), wówczas powinnaś zakupić sprzęt do robienia soków.

Sprzęt do robienia soków… na lata.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wyciskarka do soków. Rożni się ona od sokowirówki tym, że ma wolniejsze obroty i mniejsze tarcie, dzięki czemu temperatura obróbki produktów także jest niższa. To właśnie spowoduje, że twój sok zachowa więcej witamin. Nie ma więc na co czekać. Sklep internetowy z wyciskarkami oferuje szeroki asortyment produktów: od wyciskarek dedykowanych do warzyw i owoców, po takie z wieloma nakładkami i sitkami, umożliwiającymi nawet mielenie orzechów! Zastanów się dobrze, czego ci potrzeba. Wyciskarkę zawsze możesz kupić na raty, więc nie martw się o szczupłą zawartość portfela.

Wyciskarka do Soków
Poznaj najnowszą technologię wyciskarek do soków Hurom Alpha SST